Pasūtiet personīgi dzīvnieka individuālu kremāciju vai palūdziet veterinārārstu sazināties ar mums.

Individuālā kremācija notiek gandrīz visu darba dienu. Tāpēc, lūdzu, pierakstieties iepriekš.

Jūs varat atstāt savu mīļoto ģimenes locekli – kaķi vai suni, pie sava veterinārārsta, kuram uzticaties. Palūdziet veterinārārstu sazināties ar mums. Pasakiet viņam, kā mūs atrast. Iespējams, Jūsu veterinārārsts var pieprasīt jums papildu maksu par savu pakalpojumu. 

Kopā ar pelniem jūs saņemsiet kremācijas sertifikātu par savu mirušo ģimenes draugu. Var arī atsevišķi pasūtīt skaistu kasti pelnu glabāšanai, kurā var ievietot mājdzīvnieka fotoattēlu, vai urnu vai pat pasūtīt puķu podiņu, kur būs jūsu mīļotā drauga pelni. Zieds ilgu laiku būs jūsu mājdzīvnieka dzīva atmiņa …

Jūs arī varat atteikties saņemt pelnus atpakaļ. Šajā gadījumā pelni tiks ievietoti kopējā pelnu kastē.

Lai pasūtīt kopējo kremāciju

Jūs varat sazināties ar mums pa tālruni, lai uzņēmuma darbinieks paņemtu dzīvnieku tieši no jūsu mājām, vai arī atstāt ķermeni pie jūsu veterinārārsta. Pasakiet viņam, kā mūs atrast, ja viņš vēl par mums nezina. Var būt nepieciešama papildu maksa par jūsu veterinārārsta pakalpojumu. Kopējās kremācijas gadījumā, pelni netiek atgriezti, bet tiek ievietoti kopējā pelnu kastē.

Atrast mūsu krematoriju mājdzīvniekiem ir viegli.

Nav nekas svarīgāks par draugu, kurš bija uzticīgs jums līdz galam, sildīja jūsu sirdi un atbalstīja jūs grūtās dzīves situācijās ar vienu tik acu skatienu un ar maigās ķepas pieskārienu. Mēs ceram, ka jūs būsiet apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un atmiņa par jūsu mājdzīvnieku  paliks gaiša, jo jūs ar godu viņu pavadījāt pēdējā ceļojumā. Un mēs jums ar to palīdzēsim.

Kā mūs atrast:

Rituālo pakalpojumu adrese (pēc iepriekšējas pieteikšanas pa tālruni):
Bio-bēres lolojumdzīvniekiem
Vēži-1, Demenes pagasts, Daugavpils novads
Daugavpils novads, LV-5442

Kontakti ( Jums obligāti ir jāsazinās ar mums iepriekš):
Mob.tālr.: 27770856
E-pasts: akai.animal@gmail.com

SIA AKAI
Reg.nr. 41503064466
Bio-bēres lolojumdzīvniekiem
Vēži-1, Demenes pagasts, Daugavpils novads, Latvija
PrivatBank, kods PRTTLV22
IBAN: LV60PRTT0260020582400

kremācijas pakalpojumi